„DIALOGI POLSKIE” -TEATR BAGATELA

 

„Dialogi polskie” czyli Rozmowy prawdziwych Polaków z Gombrowiczem na podstawie tekstów Witolda Gombrowicza, Henryka Rzewuskiego i Jędrzeja Kitowicza. W Dialogach polskich przeglądają się wzajemnie trzy wieki polskiej państwowości, jeśli chodzi o mentalność, obyczaj i kulturę. Wiek XVII oglądamy oczami Rzewuskiego (Pamiątki Soplicy) i Kitowicza (niezwykły Opis obyczajów). Przez teksty Gombrowicza przyglądamy się nie tylko wiekowi XX, ale i wyjątkowemu artyście, z jego bardzo osobistym tonem wypowiedzi. Wiek XXI przyniesie na deski sceniczne – mam nadzieję – spektakl. Aktorzy ze swoim sposobem rozumienia dzisiejszego świata, reżyser, a także publiczność wnosząca żywioł współczesności do każdego przecież przedstawienia…

” Dialogi polskie” – Czas: 100 min Duża Scena Karmelicka 6

  • 27.04.2022 r. godz.19.15

Rezerwacja biletów w promocyjnej cenie 35,00 zł możliwa jest pod numerem telefonu: 12 4226677 po uprzednim uzyskaniu hasła dzwoniąc na numery kontaktowe:

507-121-138 lub 604-691-795. Ilość miejsc ograniczona!

O spektaklu więcej przeczytasz tutaj