Przekierowanie na inną stronę za 5 sekund...


Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP i SPKP w Krakowie z marką #holdtheline, należącą do firmy Specbrands. Wierzymy, że ta nowa inicjatywa przyczyni się do poprawy warunków służby funkcjonariuszy oraz podniesienia efektywności działań. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie niesie ta współpraca i z niecierpliwością oczekujemy na dalszy rozwój relacji.

Pierwsze spotkanie Właściciela marki #holdtheline z przedstawicielami Zarządu, jak i funkcjonariuszami odbyło się 20 lutego 2023 roku. Dzięki tej inicjatywie Policjanci bliżej poznali zamysł i cel #holdtheline, mogąc przymierzyć kamizelkę taktyczną ZTAC-1 w dwóch konfiguracjach czy też torbę patrolową. Wspólna współpraca będzie opierać się na wyznaczaniu wspólnych celów wizerunkowych i promocyjnych. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy stawiać na bezpieczeństwo służby funkcjonariuszy, ułatwianie pracy w trudnych warunkach oraz umożliwienie im realizacji zadań na znacznie wyższym poziomie poprzez możliwość wykorzystania sprzętu #holdtheline.

STREFA #HOLDTHELINE

  • Promocja od #holdtheline!
    Promocja od #holdtheline!

    Dla członków NSZZ Policjantów OPP i SPKP w Krakowie mamy świetną niespodziankę! Linia #holdtheline przygotowała specjalny kod promocyjny na 8%…