ZA KULISAMI MUNDURU: Elektryzująca rywalizacja w grupie “A” Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dowódcy OPP w Krakowie

 

Dzisiejszy dzień (16.01.2024 r.) na hali sportowej przy Oddziale Prewencji Policji w Krakowie zdominowany był przez zaciętą rywalizację w ramach grupy “A” – Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dowódcy. Atmosfera panująca na trybunach była niczym eksplozja emocji, a walka na boisku nie pozostawiała nikogo obojętnym.

Grupa “A” jest niezwykle mocna, a udział w zawodach wzięły nie tylko plutony Kompanii, ale także drużyna Dowództwa Kompanii II, oraz Sztabu OPP, której przewodził Dowódca, insp. Jarosław Nowak. Turniej dostarczył kibicom wielu niezapomnianych chwil. Zwycięzcom, czyli 4 Plutonowi Kompanii 3, należą się serdeczne gratulacje! Wspaniała forma i determinacja zaowocowały zwycięstwem, a my życzymy powodzenia w kolejnych etapach turnieju. Drużyna Sztabu Oddziału Prewencji Policji w Krakowie zasłużenie zajęła drugie miejsce, prezentując wysoki poziom sportowy i zdobywając 9 punktów oraz 17 bramek. Na trzecim miejscu uplasował się 2 Pluton 4 Kompanii, który zgromadził 6 punktów i zdobył 13 bramek.

Należy także docenić fair play wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie, walkę oraz emocje, jakie nam dostarczyły. Turniej obfitował w niezapomniane momenty, a atmosfera na hali była naprawdę elektryzująca. Oby kolejne zmagania przyniosły równie pasjonujące widowisko!