Kompania III dziękuje asp. Lipiarzowi za wspólne lata służby

Dzisiaj, (22 lutego 2024 roku) Dowództwo Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, koleżanki i koledzy uroczyście podziękowali asp. Pawłowi Lipiarzowi, który podjął decyzję o przejściu na emeryturę po niezwykle owocnej i oddanej 19-letniej służbie. To był dzień pełen refleksji, wdzięczności i życzliwości dla człowieka, który przez lata nie tylko spełniał swoje obowiązki, ale także stał się wzorem dla innych funkcjonariuszy.

Asp. Paweł Lipiarz dołączył do służby w Policji (1 lutego 2005 r.) z pasją i zaangażowaniem, które zawsze wyróżniały go spośród innych. Jego determinacja i profesjonalizm sprawiały, że był nie tylko szanowanym kolegą, ale także wsparciem dla wszystkich w trudnych sytuacjach. W trakcie swojej służby asp. Lipiarz zyskał sobie uznanie zarówno wśród współpracowników, jak i swoich przełożonych.

Policjanci Kompanii III, z którą asp. Paweł Lipiarz związany był niemal od początku swojej kariery zawodowej, zgromadzili się, aby podziękować mu za wszystkie lata oddane służbie. W emocjonalnym pożegnaniu, pełnym wspomnień i anegdot, Dowództwo OPP na czele z insp. Jarosławem Nowakiem, przyjaciele i koledzy wspominali  chwile spędzone razem, trudne wyzwania, które wspólnie pokonywali, i  radości z osiągniętych sukcesów. Asp. Paweł Lipiarz  podziękował  wszystkim za lata współpracy i wsparcia, podkreślając, że towarzyszyła mu duma z możliwości służenia społeczeństwu i współpracy z tak wspaniałymi ludźmi.

Pożegnanie asp. Lipiarza to nie tylko koniec pewnego etapu, ale także początek nowego rozdziału w jego życiu. Mimo przejścia na emeryturę, jego wkład w bezpieczeństwo i dobro społeczeństwa na pewno zostanie na długo zapamiętany. Koleżanki i koledzy życzą mu wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie życia i mają nadzieję, że będzie cieszył się zasłużoną spokojną emeryturą.