POMYSŁ NA WSPÓLNE CHWILE Z DZIECKIEM

 

Z myślą o najmłodszych i z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zaprasza rodziców i opiekunów do odwiedzin wraz z pociechami Parku Miniatur w Inwałdzie.

Czas z rodziną to czas najpiękniejszy. A przynajmniej powinien być najpiękniejszy. Ma jednak to do siebie, że lubi nam umykać. Czasem wystarczy odrobina dobrej woli, odejścia od utartych nawyków i zaangażowania własnego, aby czas spędzany z rodziną nabrał zupełnie innego wymiaru. Dlatego Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego przedstawia propozycję spędzenia wolnego czasu w bardzo atrakcyjnej cenie w Parku Miniatur. Podczas wspólnego spaceru po otwartej przestrzeni, zajmującej prawie 7,5 ha można podziwiać modele obiektów architektonicznych z całego świata w większości w skali 1:25. Taka forma spędzenia czasu wolnego rozwija funkcje poznawcze i rozbudza w dzieciach ciekawość. W Parku znajdują się także atrakcje lunaparkowe, czyli zabawa dla całej Rodziny. Niezapomnianych wrażeń dostarczy Egipt Spinning Coaster,  czyli rodzinna kolejka górska. Gwarantujemy, że czas spędzony wspólnie z dziećmi w “Świecie Marzeń” Parku Miniatur będzie czasem wyjątkowym, który na zawsze zagości w pamięci najmłodszych.

Park Miniatur

Kraina przepięknych zielonych alejek z miniaturami najsławniejszych cudów architektonicznych świata. W sezonie 2020 Park Miniatur wzbogacił się o kolejną miniaturę – największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego z dwoma wieżami strażniczymi w skali 1:2, na który zwiedzający mogą wybrać się na spacer. Ponad 60 modeli wykonanych z artystyczną dokładnością w skali 1:25. Miniaturom towarzyszą modele słynnych statków, miniaturowe kolejki i niezwykłe dekoracje florystyczne. Wystawa Tutenchamon to repliki egipskich skarbów znalezionych w podziemnym grobowcu.

 

Zielony Labirynt

Wesoła wędrówka ścieżkami pomiędzy zielonolistnym dwumetrowym murem. Cel to dotrzeć na drewniany pomost, znajdujący się w centralnej części Labiryntu. Każdy może spróbować, ale tylko najwytrwalsi dotrą do celu.

 

Warownia Inwałd

Magiczny powrót do przeszłości do czasów średniowiecza. Ogromna Warownia zaprasza na swoje mury, do swoich komnat. W muzeum tortur repliki narzędzi wykorzystywanych w średniowieczu podczas procesów. Miejsce mroczne i straszne, tylko dla odważnych.

 

Podzamcze

Średniowieczna osada z rzemieślniczymi chatami. Garncarz pokaże jak wytworzyć gliniane naczynia, kowal, jak wykuć żelazne serduszko, powroźnik nauczy jak zrobić sznur.

 

Kraina ruchomych smoków

Smocza rodzina zamieszkująca mroczne jaskinie. Smoczy dzidziuś szukający mamy, groźny smok ryczący w grocie i śpiewająca, tańcząca, ziejąca ogniem wielka Inwałdzka Smoczyca.

 

Lunapark

Zabawa dla całej Rodziny, karuzele małe i duże. Niezapomnianych wrażeń dostarcza Egipt Spinning Coaster – rodzinna kolejka górska. Fantastyczna zabawa dla wszystkich grup wiekowych.

W naszym lunaparku:

  • Egipt Spinning Coaster
  • Kino 5D
  • Wielka Huśtawka Pirat
  • Autoscooter
  • Koło Młyńskie
  • Karuzela Beczułki
  • Kolejka Farma
  • Egipt Horror Show
  • Mega Plac Zabaw
  • Twister Mini Kart

Życzymy wielu dobrych chwil spędzonych w gronie rodzinnym!


BILETY DLA CZŁONKÓW NSZZ POLICJANTÓW DO NABYCIA W PROMOCYJNEJ CENIE

40,00 zł/os

W SEKRETARIACIE ZW NSZZ POLICJANTÓW WOJ. MAŁOPOLSKIEGO

Pon-Pt  7.30 – 15.30

Joanna Kurowska

tel.: 47 83 57 5 79, telefon resortowy 83-57 579