Posiadał narkotyki, odpowie przed sądem.

 

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 34- letniemu mieszkańcowi Podgórza, który posiadał przy sobie ponad 32 gramów amfetaminy.

29 marca podczas patrolowania jednego z podgórskich osiedli uwagę policjantów Oddziału Prewencji Policji w Krakowie zwrócił młody mężczyzna. Widok oznakowanego radiowozu wzbudził w nim zdenerwowanie, co nie umknęło uwadze spostrzegawczym policjantom Kompanii I. Późniejsza próba uniknięcia „konfrontacji” z policjantami na nic się zdała, a dalsze czynności podjęte przez funkcjonariuszy doprowadziły do ujawnienia przy zatrzymanym ponad 32 gramów amfetaminy, które krakowianin ukrywał w plastikowym pudełku.

Mężczyźnie postawiono zarzut z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.