Przyjemne z pożytecznym

 

Coraz większymi krokami zbliżamy się do zakończenia 2020 roku. Większość z nas nie spodziewała się, że będzie on taki trudny i wymagający od nas wielu wyrzeczeń. Łatwo nie było, ale cóż nikt nie obiecywał, że będzie lekko.

Z nadzieją, że kolejny rok będzie lepszy oraz kontynuując tradycję lat ubiegłych Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPKP postanowił oddać do druku, a następnie wręczyć członkom związku kalendarze ścienne trójdzielne. Oprócz funkcji użytkowej, estetycznej i promującej Oddział Prewencji Policji w Krakowie oraz ZT NSZZ Policjantów OPP i SPKP, kalendarz spełnia funkcję charytatywną.

W dolnej jego części umieściliśmy Organizacje Pożytku Publicznego dwóch wskazanych osób, które związane są z Oddziałem Prewencji Policji w Krakowie. Koleje ich życia i problemy zdrowotne, z jakimi się borykają na co dzień, motywują nas do działania i pomocy. Mamy nadzieję, że obdarowani kalendarzem skorzystają z podpowiedzi i w odruchu dobrego serca przekażą 1 procent podatku na jedną z tych osób.

Chcesz poznać historię Kubusia Pałki zajrzyj tutaj

1 % podatku dla Jakub Pałka KRS 0000270809

“Pałka 11125”

Chcesz poznać historię Tomka Warzechy zajrzyj tutaj

1% podatku dla Tomka  KRS 0000382243
„416 pomoc dla Tomka Warzechy”