TERMALNY RAJ Z RABATEM: PROMOCJE DLA CZŁONKÓW NSZZ POLICJANTÓW

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nowym Targu  prezentują wyjątkową ofertę  Term Szaflary. Dla wszystkich członków NSZZ Policjantów, a także, emerytów i rencistów MSWiA, dostępna jest atrakcyjna promocja na zakup biletów na baseny termalne przez cały rok, również w sezonie wysokim.

Cennik:

  • Wejście dziecko do lat 16 (3 godz. do części basenowej) – 65 zł/osoba.
  • Wejście dziecko do 120 cm (do części basenowej)  gratis (pod opieką osoby dorosłej płatnej).
  • Wejście dorosły (3 godz. do części basenowej) –  70 zł/osoba.
  • Wejście open (3 godz. basen + sauny w cenie)  135 zł/osoba.

Pierwsze wejście obejmuje ręcznik, natomiast kolejne wejścia wymagają wypożyczenia ręcznika za dodatkową opłatą 5 zł (obowiązkowe).

Dodatkowe korzyści:

  • Rabat na dania z karty w Restauracji Pasta La Vista: 15%.
  • Rabat na wszystkie zabiegi w Akademii Relaksu i Przyjemności: 15%.

Warunki zakupu:

Bilety w promocyjnej cenie można nabyć w kasie Term Szaflary, zlokalizowanej pod adresem 34-424 Szaflary, os. Nowe 20 po okazaniu kuponu rabatowego wraz z legitymacją członka NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, legitymacją funkcjonariusza Policji, legitymacją emeryta lub rencisty MSWiA.

Karty rabatowe są dostępne u Przewodniczących Zarządów Terenowych NSZZ Policjantów oraz w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego.

Ta wyjątkowa oferta to nie tylko okazja do relaksu w basenach termalnych, ale także szansa na skorzystanie z dodatkowych atrakcji i usług w obiekcie Term Szaflary. Bądźcie gotowi na chwile pełne przyjemności i relaksu, z myślą o waszym zdrowiu i dobrej kondycji fizycznej.