WIZYTA KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W KRAKOWIE ORAZ DOWÓDCY OPP KRAKÓW NA PODLASIU

 

W przededniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia policjantów kompanii II Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniących służbę w strefie przygranicznej z Białorusią odwiedzili w miejscu zakwaterowania nadinspektor Michał Ledzion Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie oraz Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie inspektor Jarosław Nowak.

Dziękuję Wam za wzorową służbę i Waszym Rodzinom za wyrozumiałość. Dziękuję, że jak przystało na policjantów Oddziału Prewencji, z którym byłem związany w swojej ścieżce zawodowej w sposób modelowy reprezentujecie garnizon małopolski”

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie oraz Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie życzyli policjantom wytrwałości, zdrowych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia.

W trakcie uroczystego obiadu Dowódca OPP złożył policjantom pewną obietnicę, ale to zachowamy dla siebie, żeby nie zapeszyć.