WYJĄTKOWA OFERTA NA STOKI NARCIARSKIE W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ – STACJA KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA

Białka Tatrzańska, malowniczo położona w sercu Tatr, to miejsce, które przyciąga miłośników zimowych sportów na swoje wspaniałe stoki narciarskie. Wśród nich wyróżnia się największa stacja narciarska na Podhalu – Stacja Kotelnica Białczańska. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z białym szaleństwem, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Rozległe Trasy Narciarskie

Stacja Kotelnica Białczańska może poszczycić się imponującą ofertą aż 14 kilometrów tras narciarskich. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Od łatwych tras dla początkujących po wyzwania dla bardziej doświadczonych narciarzy – wszystko to z widokiem na malownicze Tatry.

Profesjonalna Nauka Jazdy

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem, Stacja Kotelnica oferuje profesjonalne lekcje jazdy. Licencjonowani instruktorzy służą pomocą i radą, umożliwiając szybkie opanowanie techniki oraz bezpieczne cieszenie się z zimowych szaleństw.

Trasy Biegowe i Snowpark

Stacja Kotelnica Białczańska nie ogranicza się tylko do zjazdów na nartach. Dla miłośników biegówek przygotowano specjalne trasy, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo, entuzjaści snowboardu mogą doskonalić swoje umiejętności na profesjonalnie przygotowanym snowparku.

Regionalne Karczmy na Terenie Ośrodka

Po intensywnym dniu na stoku warto zrelaksować się przy tradycyjnych, regionalnych potrawach. Na terenie ośrodka znajduje się kilka karczm oferujących pyszną kuchnię, gdzie można posmakować lokalnych specjałów i poczuć niepowtarzalny klimat górskiej gościnności.

Karnety do Nabycia w Siedzibie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, członkowie NSZZ Policjantów woj. małopolskiego mogą nabyć karnety w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, Kraków  ul. Mogilska 109.


 Super oferta specjalna dla członków NSZZP woj. małopolskiego oraz ich rodzin.

 4-godzinne karnety w promocyjnej cenie 105,00 zł

(plus kaucja zwrotna 10 zł do odbioru w kasie stacji narciarskiej lub automatach)

Oferta ważna w sezonie przedświątecznym, świątecznym oraz wysokim !


Nie zwlekaj z podjęciem decyzji – Białka Tatrzańska i Stacja Kotelnica Białczańska czekają na Ciebie z niezapomnianymi doświadczeniami na stoku.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Kotelnicy Białczańskiej