Zmarł asp. szt. Marek Krawczyk – Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów przy KPP Brzesko

“Umarłych wieczność dotąd trwa,

dokąd pamięcią im się płaci”

Wisława Szymborska

 

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi asp. szt. Marka Krawczyka. Marek od wielu lat był aktywnym działaczem NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, pełnił funkcję Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku. Dał się poznać jako zaangażowany i oddany policjantom związkowiec. W swoją pracę wkładał całe serce, był pełen optymizmu i każdego potrafił zarazić serdecznym uśmiechem. Wielokrotnie odznaczany przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego za całokształt działalności społecznej i dokonania związkowe. 04 grudnia 2021 roku odszedł złożyć meldunek Panu Bogu.

Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. małopolskiego podinsp. Grzegorz Gubała, w imieniu całego Zarządu Wojewódzkiego, składa Rodzinie oraz Bliskim zmarłego najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 8 grudnia 2021 roku o godzinie 13:00, w Kościele NMP Matki Kościoła i Św. Jakuba Ap. w Brzesku.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!