DO KUBY NA ROWERACH ! – RAJD ROWEROWY

 

 

“Wspomnienie jest formą spotkania”

Khalil Gibran

 

To już 4 lata jak nie ma wśród nas Jakuba. 23 maja 2017 roku w trakcie ćwiczeń Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji na terenie zalewu na Zakrzówku aspirant Jakub Brysz stracił przytomność. Pomimo natychmiastowej reanimacji podjętej przez  kolegów a później służb medycznych nie udało się uratować Jakuba.

Kuba był człowiekiem wielu pasji, oddanym i zaangażowanym w służbę do samego końca. Zawsze uśmiechnięty i przyjacielski, o każdej porze dnia i nocy służył pomocą.

Pamiętając o Jakubie, koledzy z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Krakowie organizują rekreacyjny rajd rowerowy „Do Kuby na Rowerach”.  Zalecamy jazdę na rowerach typu MTB ze względu na charakter  trasy. Przed nami ok. 65 km ciekawej trasy, w trakcie której będziemy wspominać Jakuba. Celem rajdu będzie zapalenie znicza na grobie Jakuba  na cmentarzu w Krzeszowicach.

Zabieramy ze sobą kask i dobry humor. Start planowany jest 14 sierpnia 2021 roku /sobota/ o godz. 8.30 spod “Kasztana” przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie trasą: Balice – Kleszczów – Nielepice – Krzeszowice /cmentarz parafialny/ – Radwanowice – Więckowice – Modlniczka – Kraków.

oprac: SPKP Kraków