DZIEŃ KOBIET W KRAKOWSKIM ODDZIALE PREWENCJI

 

8 marca w sali konferencyjnej Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem tego wydarzenia był Dowódca Oddziału Prewencji — inspektor Jarosław Nowak. W spotkaniu uczestniczyły policjantki oraz pracownice Policji, kadra dowódcza OPP, a także przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP i SPKP.

Punktualnie o godzinie jedenastej Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie,  przywitał wszystkie Panie w sali konferencyjnej oraz złożył życzenia z okazji Ich święta.


“Z okazji Dnia Kobiet, chciałbym serdecznie przywitać wszystkie policjantki i pracownice Oddziału Prewencji, które są z nami dzisiaj na tym uroczystym spotkaniu. Dzisiaj mamy okazję celebrować i docenić Państwa wkład w pracę naszej jednostki oraz ogólnie w służbie dla naszego społeczeństwa.

W służbach mundurowych kobiety odgrywają bardzo ważną rolę, a ich praca i zaangażowanie są nieocenione. Dlatego chciałbym wyrazić swoje uznanie dla Państwa codziennego trudu, poświęcenia i zaangażowania w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy.

Drodzy goście, dzisiaj mamy okazję podziękować wszystkim kobietom pracującym w Policji, które codziennie z pełnym zaangażowaniem realizują swoje obowiązki. Ich praca jest niezwykle ważna dla zapewnienia bezpieczeństwa naszych mieszkańców i walki z przestępczością.

Dlatego, chciałbym podziękować każdej z Państwa, za wkład w działalność naszej jednostki i w życie naszego kraju. Życzę Państwu, abyście zawsze cieszyły się dobrym zdrowiem i sukcesami w służbie dla Polski.

Razem tworzymy silną i skuteczną jednostkę policji, a dziś chcemy Państwa wyróżnić i uczcić na tym uroczystym spotkaniu. Jeszcze raz serdecznie witam i życzę Państwu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!”


W kolejnej części uroczystości do życzeń dołączyli się przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP i SPKP oraz kadra dowódcza Oddziału Prewencji. Każdej z Pań policjanci wręczyli piękną czerwoną różę, kolorowe storczyki a Członkinie NSZZ Policjantów otrzymały podwójne zaproszenia na wspaniały relaks w Termach Chochołowskich.

Na zakończenie uroczystości Panie oraz zaproszeni goście celebrowali ten szczególny dzień, smakując słodki i niepowtarzalny w smaku tort ufundowany przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPKP.

Serdeczne podziękowania dla kwiaciarni Sasanka z Krakowa, która zadbała oto, aby róże były zjawiskowe i niepowtarzalne oraz Ciastkarni Rarytas z Wadowic, która przygotowała na tę okazję wyśmienity, kremowy i pyszny tort okolicznościowy.\

foto: P Kobiałka