JESZCZE WIĘKSZE RABATY NA CIRCLE K

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nowym Targu we współpracy z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zawarł porozumienie ze spółką CIRCLE K i wynegocjował jeszcze większe rabaty dla członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego.

 

Każdemu członkowi NSZZ Policjantów woj. małopolskiego przysługuje prawo do posiadania karty rabatowej  sieci stacji paliw Circle K po zawarciu umowy użyczenia i opłaceniu jednorazowo kwoty w wysokości 10,00 zł za każdą wydaną kartę poprzez wpłatę na konto Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Nowym Targu z przeznaczeniem w całości na działalność statutową ZT NSZZ P w Nowym Targu, oraz obsługę techniczną związaną z użytkowaniem kart w tym przygotowanie umowy oraz wysyłkę kart.

Karta dla użytkownika przesyłana jest na adres jednostki w której pełni służbę po zaksięgowaniu wpłaty na koncie

ZT NSZZ Policjantów w Nowym Targu.

Numer konta: 68109018380000000150790866 (Santander Bank)

W przypadku pytań proszę kontaktować się pod numerem telefonu:

883-934-074 ( Mariusz Hyrczyk) lub mailowo nszzp.nowytarg@gmail.com

W celu zamówienia karty/kart należy wypełnić dołączony załącznik i przesłać go na adres mailowy: promocje.nszzpnt@gmail.com

załącznik:

Zamówienie na kartę Circle K lipiec 2023