PETYCJA MAŁOPOLSKICH POLICJANTÓW PRZEKAZANA DO WARSZAWY
12/11/2022
09 listopada podczas akcji protestacyjnej przed Urzędem Wojewódzkim w Krakowie, Komitet Protestacyjny NSZZ Policjantów woj. małopolskiego na czele z Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego podinsp. Grzegorzem Gubałą przekazał na ręce Wojewody Małopolskiego Pana Łukasza Kmity petycję z postulatami małopolskich policjantów, której adresatami byli Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Kamiński. Już 10 listopada, do biura Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego wpłynęło pismo potwierdzające przekazanie petycji Premierowi RP i Szefowi MSWiA Panu Mariuszowi Kamińskiemu.
Zobacz również
Głos NSZZ Policjantów wysłuchany – “Polski Ład” do korekty!
05/01/2022
W HOŁDZIE POMORDOWANYM POLICJANTOM
24/07/2020