Kto jak nie ”Szef” najlepiej zna potrzeby kompanii?

 

Wczoraj 27.12 wiceprzewodniczący ZT NSZZ Policjantów OPP i SPKP mł. asp. Łukasz Łukasik przekazał Dowódcy kompanii I — podkom. Rafałowi Tobole warnik czołowego producenta i dystrybutora sprzętu gastronomicznego.

Tradycją Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP i SPKP stało się, że na koniec kalendarzowego roku staramy się zakupić praktyczny sprzęt do wspólnego użytku dla członków NSZZ Policjantów. Mamy już przenośne głośniki, ozonatory, ekspresy do kawy, automaty do czyszczenia butów.

W tym roku realizujemy propozycję kol. Jacka Łagana asystenta kompanii I, która spotkała się z poparciem i akceptacją Zarządu Terenowego. Wczoraj warnik przekazano kompanii I. Niebawem tej wysokiej jakości sprzęt otrzyma kompania II, III i IV.

Jesteśmy przekonani, że urządzenia te będą nam służyć przez długie lata, również podczas delegacji służbowych i podczas realizacji zadań w trudnych warunkach atmosferycznych. (podtrzymuje temperaturę i posiada zabezpieczenie pokrywki typu TWIST-LOCK)

Podziękowania dla kol. Jacka Łagana za pomysł i kol. Łukasza Łukasika za sprytne negocjacje cenowe z dystrybutorem sprzętu.