Mamy podium w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu

 

W dniach 24-26 marca w Opatowie – odbyły się zawody o Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu. To już kolejna edycja imprezy, która co roku gromadzi przedstawicieli służb mundurowych z całej Polski.

W zawodach wzięło udział ponad 200 mundurowych, którzy rywalizowali o tytuł najlepszych w swojej kategorii wagowej. Słychać było huk kopnięć, ciosów i skoki – walki trwały przez trzy dni, a emocje sięgały zenitu.

Wśród uczestników nie zabrakło reprezentanta Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. To st. sierż. Michał Mocny, który startował w kategorii +94 kg w formule kick light. Nasz zawodnik prezentował wysoki poziom techniczny i twardość w walce, co pozwoliło mu na zajęcie trzeciego miejsca w swojej kategorii.

To nie pierwszy sukces Michała Mocnego w kickboxingu – od wielu lat trenuje i zdobywa doświadczenie w tej dziedzinie. Zawodnik przyznał, że udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu był dla niego wyzwaniem i okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w walce z najlepszymi zawodnikami w kraju.

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu to wydarzenie, które łączy sport, walkę, a także zaciętą rywalizację i przyjaźń między przedstawicielami różnych służb mundurowych. To doskonała okazja do tego, aby mundurowi mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami i pokazać swoje umiejętności w ringu.

Zawody w Opatowie potwierdziły, że służby mundurowe nie tylko dbają o bezpieczeństwo obywateli, ale także angażują się w sport i rozwijają swoje pasje. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych!