Oddział Prewencji Policji w Krakowie dla Patrycji !!!

Odpowiadamy na nominację Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego z podstacji Rynek Podgórski i apelujemy o dołączenie do zbiórki funduszy na rehabilitację Patrycji.

Poniżej link do zbiórki – #RAZEMDLAPATRYCJI

pomagam.pl/r9kanh

Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie do wyzwania nominuje;

• Komendę Miejską Policji w Krakowie
• Komendę Powiatową Policji w Krakowie
• Straż Miejską Miasta Krakowa
• Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

Razem możemy więcej !!!


Pomóż zacząć mówić Pati

Nasz kolega Patryk będący ratownikiem medycznym, każdego dnia ratuje ludzkie życie. Nie spodziewał się, że będzie musiał ratować życie własnej żonie, młodej 29 letniej kobiecie. Patrycja doznała udaru niedokrwiennego mózgu w obrębie całej lewej półkuli. Jest po kilku ciężkich operacjach ratujących życie. Boryka się z głęboką afazją(zaburzenia mowy) Nie może komunikować się, co jest dla niej i otoczenia bardzo stresujące, a szczególnie dla Jej małych córeczek: Emi lat 6 i Wiki lat 3. Dominujące Jej części ciała jakimi są prawa ręka i prawa noga również zostały dotknięte niedowładem. Przed nią jeszcze kilka operacji – głowy oraz serca. Obecnie przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Ze względu na ciężki stan zdrowia będzie wymagała specjalistycznej i intensywnej rehabilitacji w Ośrodku RehStab w Limanowej. Jest silna i walczy ale musimy Jej w tym pomóc. W myśl maksymy Sofoklesa, że “szlachetne czyny są trwałe” postarajmy się zmienić życie Patrycji.

tekst i zdjęcie: Pomagam.pl