OTWARCIE NOWEGO CENTRUM MEDYCZNEGO PZU

W trosce o wygodę i komfort naszych pacjentów stale rozwijamy sieć centrów medycznych. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu  szybki dostęp do wizyt lekarskich i badań oraz najwyższy standard obsługi.

Miło nam poinformować, że w pierwszej połowie listopada 2022 roku otwieramy nasze nowe Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska. Jednocześnie informujemy, że do nowej lokalizacji zostanie przeniesiona część specjalizacji, z których obecnie można korzystać w naszej placówce przy ul. Mazowieckiej 4-6. Do naszej nowej placówki przy ul. Niskiej 2 przenosimy opiekę lekarzy POZ, specjalistów w ramach NFZ oraz szeroki zakres badań diagnostycznych i zabiegów. W nowym centrum medycznym zapewnimy Państwu szeroki zakres usług, opiekę doświadczonej kadry lekarskiej oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

W dotychczasowej lokalizacji przy ul. Mazowieckiej 4-6 nadal będzie można skorzystać z badań medycyny pracy, usług wybranych specjalistów oraz badań diagnostycznych.

Zapewnimy pacjentom kompleksową opiekę medyczną

  • Konsultacje lekarskie dla dorosłych z zakresu 16 specjalizacji
  • Opieka lekarzy POZ i specjalistów w ramach NFZ (dermatologia, ginekologia, kardiologia, laryngologia, nefrologia, okulistyka, reumatologia)
  • Szeroki zakres badań laboratoryjnych i diagnostycznych
  • Drobne zabiegi chirurgiczne

Z pomocy personelu medycznego w naszej nowej placówce będą mogły korzystać zarówno osoby posiadające opiekę medyczną w PZU Zdrowie, jak również pacjenci umawiający się na badania i konsultacje indywidualnie lub w ramach NFZ.

Zapraszamy w pierwszej połowie listopada !

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska
ul. Niska 2
31 – 306 Kraków

Lista placówek medycznych PZUtutaj