POMÓŻMY MARLENIE WYGRAĆ WALKĘ Z TRUDNYM PRZECIWNIKIEM!

Prosimy o pomoc i udział w zbiórce pieniędzy na leczenie Marleny Danowskiej, policjantki Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, której przyszło stawić czoła nowotworowi krwi – chorobie Hodgkina. Spełnijmy największe marzenie Marleny – pomóżmy jej wrócić do zdrowia!

Jeszcze trzy miesiące temu tryskała energią, cieszyła się każdym spędzonym dniem z rodziną oraz przyjaciółmi. Marlena jest cudowną kobietą, która kocha całym sercem zwierzęta oraz zaraża swoim uśmiechem, a jej pasją jest pływanie i jazda na rowerze.

Niestety wszystko zmieniło się w sierpniu, kiedy jej stan zdrowia pogorszył się. Wyniki badań potwierdziły, że policjantkę zaatakował chłoniak Hodgkina, nazywany również chorobą Hodgkina lub ziarnicą złośliwą, który jest rodzajem nowotworu krwi. Wizyty u lekarzy, badania, ciągłe wyjazdy do specjalistów w każdym tygodniu zwiększają wydatki.

W pokonaniu choroby pomóc jej może lek, który nie jest refundowany. Nasza koleżanka potrzebuje naszego wsparcia, pomóżmy jej zebrać pieniądze na zakup tego leku. W walce z tą chorobą liczy się czas, dlatego tak ważne jest, żebyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy! Każda złotówka jest bardzo ważna.

Spełnijmy największe marzenie Marleny – pomóżmy jej wrócić do zdrowia!!!

 Link do zrzutki na leczenie Marleny na pomagam.pl

(KWP w Gdańsku / mw)