PARK MINIATUR INWAŁD – OFERTA SPECJALNA

ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zaprasza Członków związku wraz z Rodzinami do Parku Miniatur w Inwałdzie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Park Miniatur w Inwałdzie to unikatowe miejsce, które zapewnia doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. To niesamowite połączenie nauki i zabawy, które pozwala na odkrywanie fascynującego świata miniaturowych modeli z najważniejszymi budowlami Polski i Europy. W parku znajdują się m.in. repliki Zamku Królewskiego w Warszawie, Katedry w Krakowie, Wawelu czy Bazyliki św. Piotra w Watykanie. Można tam także zobaczyć miniaturowe modele zabytkowych pałaców, zamków, kościołów, dworców kolejowych, mostów i innych ważnych obiektów architektonicznych, które zachwycają precyzją wykonania i dbałością o najmniejsze detale.

W ramach specjalnej inicjatywy zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne rodzinne wyjście do Parku Miniatur w Inwałdzie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Bilety do nabycia w cenie 45,00 zł /os. w biurze;

Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

Mogilska 109, 31-571 Kraków

Pon. – pt.  7.30-15.30

więcej: PARK MINIATUR INWAŁD