REPREZENTANT NSZZ POLICJANTÓW WOJ. MAŁOPOLSKIEGO NA PODIUM MISTRZOSTW POLSKI W KICKBOXINGU.

 

W dniach 25 – 27. 09. 2020r w Krynicy Zdrój odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu i UKS Evan Nowy Sącz, rywalizacja odbywała się w formułach K1 Rules, kick light i pointfighting. O tytuły walczyli seniorzy, ale też weterani.

195 zawodników i zawodniczek zostało łącznie zgłoszonych do Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. Wśród zwycięzców turnieju w Krynicy Zdrój byli medaliści Mistrzostw Świata i Europy w kickboxingu, m.in. Żaneta Cieśla, Grzegorz Błotnicki, Adrian Durma i Paweł Strykowski.

W tym roku NSZZ Policjantów woj. małopolskiego reprezentował sierż. Michał Mocny. Na co dzień wyróżniający się policjant Oddziału Prewencji Policji w Krakowie  oraz  propagator i miłośnik sportu w każdym wydaniu. Michał  walczył w  formule point-fighting / Senior [m] / -84 kg i w trakcie rywalizacji w ringu zajął trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal.