SPORTOWE WSPARCIE DLA POLICJANTÓW

Dzisiaj wiceprzewodniczący ZT NSZZ Policjantów OPP i SPKP mł. asp. Łukasz Łukasik, w imieniu Zarządu Terenowego, przekazał instruktorowi Zespołu Szkolenia st. asp. Dariuszowi Jaworskiemu cztery piłki do futsalu. Sprzęt sportowy zostanie wykorzystany przez policjantów Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, zastępując dotychczasowe, wysłużone piłki.

Sport jest nieodłącznym elementem pracy policjantów, a regularna aktywność fizyczna pozwala im na utrzymanie dobrej formy oraz poprawę zdrowia. W dzisiejszych czasach sport stał się również narzędziem do poprawy relacji międzyludzkich oraz integracji wśród policjantów. Dlatego tak ważne jest, aby policjanci mieli dostęp do dobrego sprzętu sportowego, który umożliwi im rozwijanie swoich umiejętności i uczestniczenie w różnego rodzaju turniejach i zawodach.

Mamy nadzieję, że nowy sprzęt sportowy posłuży policjantom Oddziału Prewencji Policji w Krakowie przez długi czas i pozwoli na osiąganie jeszcze lepszych wyników sportowych. Dzięki temu policjanci będą mogli jeszcze skuteczniej pełnić swoją służbę, a jednocześnie dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.