ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE FUNKCJONARIUSZY PEŁNIĄCYCH SŁUŻBĘ NA GRANICY

 

Służba w Oddziałach Prewencji Policji nigdy nie należała do lekkich. Tym bardziej teraz w obliczu wojny za naszą wschodnią granicą. Potrzeba ciągłego wsparcia wschodnich garnizonów w związku ze wzrostem liczby emigrantów wojennych wymaga zwiększonej ilości funkcjonariuszy.  

W tym roku Święta Wielkiej Nocy poza domem, bez rodziny i bliskich spędzą policjanci kompanii I oraz część funkcjonariuszy kompanii II i III, którzy od kilku dni pełnią służbę na Podkarpaciu. 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych  policjantów wizytował Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak. Były życzenia świąteczne, słowa podziękowania za trud służby oraz życzenia wytrwałości. nadinsp. Roman Kuster wyraził wdzięczność za oddanie służbie. Szef podkarpackich policjantów złożył wszystkim życzenia pomyślności, zdrowia, spokojnej służby i bezpiecznego powrotu do domu.