ZA KULISAMI MUNDURU: Losowanie do fazy ćwierćfinałowej – kto spotka się w następnej rundzie?

Wczoraj zakończyła się emocjonująca faza grupowa turnieju w piłce nożnej halowej o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. W grupie “D” niepodważalną dominację przejęła drużyna plutonu 3 Kompanii Prewencji IV, która w sposób imponujący zgromadziła komplet 12 punktów oraz strzeliła 15 goli. Ich wyjątkowy kunszt piłkarski i zgranie na boisku nie tylko zachwyciło kibiców, ale również porównywano ich do brazylijskich mistrzów futbolu…

Dziś, (31 stycznia) punktualnie o godzinie 12:00, odbyło się losowanie do fazy ćwierćfinałowej, nadając kolejny wymiar temu ekscytującemu turniejowi. Zwycięzcy czterech grup będą teraz rywalizować w ćwierćfinałach, z nadzieją na awans do półfinału.

W wyniku losowania powstały cztery grupy, które prezentują się następująco:

 

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Kompania III pluton 3 Pluton Wsparcia Taktycznego Kompania II pluton 1 Kompania II pluton 3
Kompania III pluton 4 Kompania I pluton 3 Kompania II pluton 2 Kompania IV pluton 3
Kompania I pluton 2 Kompania IV pluton 4 Kompania I pluton 1 Sztab OPP

 

Poza najważniejszym trofeum – Pucharem Dowódcy Oddziału Prewencji – na zwycięzców turnieju czekają także wartościowe nagrody ufundowane przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPKP przy współpracy z marką #holdtheline. Nagrody dodadzą dodatkowego znaczenia w rywalizacji na boisku i będą stanowić wyraz uznania dla wysiłku i zaangażowania uczestników.

Fotorelacja z rozgrywek w fazie grupowej grupy “D”