Zaproszenie na Wiosenny Wypoczynek w Termach Chochołowskich

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas radości, spokoju i wypoczynku. W duchu tej wyjątkowej atmosfery Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy Oddziale Prewencji Policji w Krakowie ma przyjemność ogłosić specjalną inicjatywę dla swoich Członków.

Z myślą o odpoczynku i relaksie, zapraszamy wszystkich zrzeszonych w ZT NSZZ Policjantów przy Oddziale Prewencji Policji w Krakowie na całodniowy wypoczynek w malowniczych Termach Chochołowskich. To doskonała okazja, by oderwać się od codzienności i zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie.

Specjalnie przygotowane zaproszenia można odebrać osobiście u kolegi;

  • Roberta Pawlika w dni powszednie w godzinach 7:30 – 15:00 lub
  • w każdy poniedziałek w godzinach 11:00 – 15:00 w pokoju związkowym u kolegi Artura Kochana.
  • zaproszenia do wykorzystania od 23 marca 2024 roku do dnia 21 czerwca 2024 roku.

Niezależnie od pory roku, czy to w sezonie niskim czy wysokim, czeka na Was strefa basenowa i lecznicza, gotowa zadbać o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Nie zwlekajcie! Zgłoście się po swoje zaproszenie i spędźcie aktywnie czas w urokliwym otoczeniu Term Chochołowskich.