ZENON MARTYNIUK, WEEKEND I THOMAS ANDERS & MODERN TALKING BAND

 

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zaprasza członków Związku na koncert w Tauron Arenie Kraków, gdzie już 11 lutego o godz. 19.30 wystąpią:

Zenon Martyniuk, Weekend i Thomas Anders & Modern Talking Band

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć na żywo największe przeboje:

„Ona Tańczy dla Mnie”, „Za każdą chwilę z Tobą”, „Przez Twe Oczy Zielone”,

„Zaczarowana Wyspa”, , „Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart, You’r My Soul”,

„Brother Loui”, „Geronimo’s Cadillac”, „Sexy, Sexy Lover”

„Atlantis is Calling”, „You Can Win If You Want” i wiele innych.

Bilety stojące PŁYTA EARLY ENTRANCE / Wczesne wejście przed otwarciem bram – niedostępne w oficjalnej sprzedaży w cenie – 210,00 zł (-20% od tej ceny)

Osoby, które będą posiadać taki bilet zostaną wpuszczone 15-20 minut przed oficjalnym otwarciem bram przez wskazane wejście oznaczone EARLY ENTRANCE, by jako pierwsi zając sobie miejsca pod samą sceną. W dniu koncertu należy być około 60 minut wcześniej przed planowanym otwarciem bram. Wszystkie te osoby zostaną wpuszczone jednorazowo. Osoby, które spóźnią się na wyznaczoną godzinę, będą mogły wejść w trakcie oficjalnego otwarcia wszystkich wejść.

Członkowie NSZZ Policjantów woj. małopolskiego mogą również zamówić bilety w sektorach (-20%) od prezentowanych poniżej cen.

Proszę pamiętać, że miejsca siedzące są na bieżąco zamawiane i w dniu końcowego  zamówienia 31.01.2023 roku, wcześniej wybrane miejsca mogą już być niedostępne.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt;

Arkadiusz Balsam

tel. kom. 532-744-853