ZIMOWE SZALEŃSTWO I RELAKS W CIEPŁYCH WODACH PODHALA

W sobotę (10 lutego), członkowie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego wraz z Rodzinami mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wyjeździe integracyjnym do malowniczej Białki Tatrzańskiej. Pożegnaliśmy Kraków z ulewnym deszczem, ale w Białce Tatrzańskiej czekała na nas wymarzona pogoda dla narciarzy! Błękitne niebo i idealne warunki do szaleństw na stoku.

Dzień rozpoczął się wczesnym rankiem, kiedy to uczestnicy spotkali się na parkingu Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Choć padający w stolicy Małopolski rzęsisty deszcz nie napawał optymizmem, samo spotkanie w takim gronie dawało nadzieję, że wyjazd musi się udać. Już w Myślenicach dołączył do nas kol. Grzegorz Gubała (pilot wycieczki), który przez prawie dwie godziny podróży umilał przejazd informacjami dotyczącymi regionu. Po dotarciu na miejsce jak na zamówienie przywitała nas piękna słoneczna pogoda, a atmosfera przyjaźni i entuzjazmu sprawiła, że nawet deszczowa aura w Krakowie nie miała znaczenia.  Na miejscu każdy mógł wybrać swoją ulubioną formę spędzania czasu.

Dla miłośników białego szaleństwa organizatorzy przygotowali karnety na stoki Kotelnica Białczańska. Pogoda na stoku zachęcała do szaleństw na nartach i snowboardzie. Część uczestników zdecydowała się na relaks w Termach Bania. Gorące źródła termalne okazały się doskonałym sposobem na odprężenie po intensywnym tygodniu. Ciepła woda, otulająca atmosfera i widoki Tatr sprawiły, że czas mijał niezwykle przyjemnie.

Po licznych emocjach na stoku i w wodach termalnych pożywny posiłek był idealną okazją do podsumowania wrażeń i dzielenia się swoimi przeżyciami. Wszyscy uczestnicy spotkali się na wspólnym obiedzie w restauracji „Gool Gorce” w Nowym Targu. To była prawdziwa kulinarna rozkosz, która dodatkowo umilała nam wspólną atmosferę i radosną rozmowę przy stole. Zmęczeni, lecz z uśmiechami na twarzach, uczestnicy wyjazdu wrócili do Krakowa, pełni wrażeń i wspomnień, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Wyjazd integracyjny do Białki Tatrzańskiej okazał się nie tylko doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu, ale także doskonałym sposobem na budowanie więzi wśród członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego.