ŻYCZENIA DOWÓDCY ODDZIAŁU PREWENCJI Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJI

 

Szanowne Policjantki, Policjanci i Pracownicy

Oddziału Prewencji Policji w Krakowie

 

Z okazji Święta Policji, chciałbym przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Jestem niezmiernie dumny z Waszego ogromnego zaangażowania i profesjonalizmu, które codziennie wkładacie w realizację naszych służbowych zadań. Wasza ciężka praca, poświęcenie i odwaga są fundamentem, na którym opiera się bezpieczeństwo naszego społeczeństwa.

Jesteście prawdziwymi bohaterami, dbającymi o porządek i bezpieczeństwo obywateli, narażając czasem swoje życie dla dobra innych. Wasze poświęcenie zasługuje na najwyższe uznanie i wdzięczność całego kraju. Każdego dnia stawiacie czoło wyzwaniom, chroniąc nasze społeczeństwo przed zagrożeniami, które mogą zdarzyć się na każdym kroku.

Nie zapominajmy również o Waszych rodzinach, które dzielnie wspierają Waszą służbę. Wszystkim tym, którzy z cierpliwością i zrozumieniem przyjmują częste nieobecności związane z delegacjami służbowymi, składam serdeczne podziękowania. To dzięki Waszym bliskim, możecie działać na rzecz dobra naszego społeczeństwa, a ich wsparcie jest bezcenne.

Wiem, że praca w Policji bywa trudna, ale wasza determinacja, poświęcenie i oddanie dla dobra innych sprawiają, że możemy naprawdę czuć się bezpieczni. Wspólnie tworzymy jednolity zespół, który potrafi sprostać każdemu wyzwaniu.

Życzę Wam, drodzy funkcjonariusze i pracownicy Policji, abyście zawsze mieli wiarę we własne siły, byście nigdy nie tracili zapału do działania oraz aby Wasza praca przynosiła satysfakcję i dawała poczucie spełnienia. Dziękuję za to, że jesteście częścią naszej wielkiej Policji — dumy naszego kraju!

 

Z wyrazami szacunku,

Dowódca Oddziału Prewencji Policji

w Krakowie

insp. Jarosław Nowak