Ambasador Naszych Spraw – BARBARA SZCZERBA

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Zarządzie Terenowym NSZZ Policjantów OPP i SPKP już za nami. Zbliżają się wybory do Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Pełną parą ruszyła kampania wyborcza. Chcemy przedstawić koleżankom i kolegom kandydaturę naszej serdecznej koleżanki Barbary Szczerby. Jako policjanci z wieloletnim stażem pracy w związkach zawodowych udzielamy pełnego poparcia dla Jej kandydatury.

Oto kilka jej słów o sobie:

W policji służę od niemal dwóch dekad. Przygodę z mundurem zaczynałam od pionu dochodzeniowo-śledczego, aktualnie jestem specjalistą Zespołu Prasowego KWP w Krakowie. Jestem członkiem NSZZ Policjantów od ponad 10 lat. Postanowiłam podjąć wyzwanie i kandydować na funkcję Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów KWP w Krakowie.

Ideą powstania związków zawodowych była walka o poprawę warunków służby, życia i pomoc policjantom. Będę godnie i z honorem reprezentować Wasze prawa przed stroną służbową.

Chcę być dla Was, walczyć o Was kiedy inni spiszą Was na straty. Będę stać za Wami murem, nawet gdy cały świat będzie przeciwko Wam.

Bądźmy jedną, wielką związkową rodziną. Zawsze będziecie mogli na mnie liczyć. A czy ja mogę liczyć na Wasz głos?

Ambasador Naszych Spraw

Barbara Szczerba