Apel o Wsparcie dla Poszkodowanego Policjanta z Bolesławca

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego zwraca się z uprzejmą prośbą o dobrowolne wpłaty na rzecz naszego kolegi policjanta.


W dniu 3 lipca, w godzinach wieczornych, podczas przeprowadzanej interwencji, sprawca kilkukrotnie postrzelił naszego kolegę policjanta z Bolesławca. Funkcjonariusz, po przetransportowaniu przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala we Wrocławiu, przeszedł kilkugodzinną, skomplikowaną operację. Jak przekazali lekarze, doznał on obrażeń głównie twarzoczaszki, rany penetrującej okolicę oczodołu prawego oraz dwóch ran postrzałowych ramienia. Nasz kolega ma żonę i dziecko, a od wielu lat jest członkiem związku zawodowego policjantów.

Jedno jest już teraz pewne – obrażenia, których doznał policjant, będą wymagały specjalistycznej opieki lekarskiej, rekonstrukcji oraz wielu rehabilitacji, co będzie się wiązało z ogromnymi kosztami. Mając powyższe na uwadze, prosimy o dobrowolne wpłaty na rzecz poszkodowanego policjanta.

Za każdą, nawet najmniejszą pomoc, z góry serdecznie dziękujemy. Państwa wsparcie jest dla nas niezwykle ważne i pozwoli na zapewnienie naszemu koledze niezbędnej opieki oraz rehabilitacji.

Dziękujemy za okazane serce i solidarność.

LINK DO ZBIÓRKI – ZRZUTKA.PL