Dzień dziecka – najbardziej magiczny czas w roku

 

Kochane dzieci, z okazji Dnia Dziecka,

składamy Wam najserdeczniejsze życzenia:

Dużo uśmiechu na Waszych buziach, radości, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz jak najwięcej miłości.

Szczęśliwych i ciekawych wypraw, samych pogodnych ludzi, których będziecie spotykać na swojej drodze.

Zachwytu nad motylim tańcem, śpiewem ptaka, kwitnącymi kwiatami,

aby każdy dzień niósł za sobą wiele pozytywnych doświadczeń i nauki.

Spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju swoich pasji oraz beztroskiej zabawy.

 

Przypominamy, że 5 czerwca br. Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zapraszają dzieci pracowników, oraz funkcjonariuszy Policji na spotkanie z małopolską Policją.

5 czerwca 2021 roku (sobota) na terenie Oddziału Prewencji Policji  w Krakowie przy ul. Łokietka 205 A organizujemy Dzień Dziecka pod nazwą „Akademia małego policjanta”. W  ramach tego projektu dzieci w grupach do 25 osób w odstępach 2 – godzinnych począwszy od godziny 10.00, będą mogły wziąć udział w przygotowanych dla nich atrakcjach, pokazach pracy Policji jak również pracy Straży Pożarnej.

Przedsięwzięcie to będzie odbywać się na świeżym powietrzu, na dużym wydzielonym terenie, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Serdecznie zapraszamy.