Bezpieczeństwo na Pierwszym Planie podczas Finału WOŚP w Krakowie

Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Krakowie od 32 lat są niezastąpionymi stróżami bezpieczeństwa podczas corocznego wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie.

Choć ich służba często pozostaje w cieniu wielkich fanfar, ich obecność i zaangażowanie są nieocenione dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom oraz kwestującym na terenie miasta Krakowa. W trakcie finału WOŚP, gdy tłumy ludzi zgromadzają się na ulicach, placach i innych miejscach publicznych, to oni stoją na straży porządku. Ich obecność nie tylko sprawia, że uczestnicy czują się bezpieczniej, ale również pomaga w zapobieganiu potencjalnym incydentom oraz szybkiej reakcji w przypadku jakichkolwiek zagrożeń.

Policjanci nie tylko patrolują, ale również aktywnie wspierają Organizatorów i Wolontariuszy WOŚP. Choć ich praca może pozostawać często niezauważona, to właśnie dzięki nim każdy może cieszyć się wielkim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie w atmosferze radości, spokoju i bezpieczeństwa.

Gramy z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

“Tu wszystko gra O.K!”


32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

 Tegoroczne hasło brzmi: “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”