Kolekcjonerskie Rarytasy: Licytacja Gadżetów z Krakowskiego OPP na rzecz WOŚP!

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już tuż, tuż, i tym razem zagra pod hasłem:

“Tu wszystko gra OK! Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”

To wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy nas w szlachetnym celu pomocy najbardziej potrzebującym.

Jednym z nieodłącznych elementów Finału jest licytacja internetowa, która stanowi ważny sposób zbierania funduszy na rzecz WOŚP. Tegoroczna licytacja będzie niezwykle atrakcyjna, ponieważ przedmiotem aukcji są pamiątkowe gadżety związane z Oddziałem Prewencji Policji w Krakowie – prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! Organizatorem licytacji jest policjant Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, kolega Krzysztof Fitrzyk, który osobiście zaangażował się w tę szczytną inicjatywę.

W skład zestawu wchodzi:

  • Trójdzielny kalendarz ścienny na rok 2024,
  • Kubek z unikatowym wzornictwem,
  • Trzy gumowe naszywki z logo Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w licytacji. Pamiątkowe gadżety Oddziału Prewencji Policji w Krakowie to nie tylko cenny skarb dla kolekcjonerów, ale przede wszystkim szansa na wsparcie szczytnego celu – pomocy potrzebującym !!!

Gramy z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej. Siemaa…

Nie przegapcie okazji, dołączcie do nas już dziś i wspólnie sprawmy, że “Tu wszystko gra OK!”

Serdecznie zapraszamy do licytacji !

(kliknij w zdjęcie link do allegro)