ZA KULISAMI MUNDURU: Trzy drużyny wybijają się jako liderzy grupy E

Wczorajsze (26 stycznia) zmagania w halowej piłce nożnej w ramach Turnieju o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie przyniosły intensywną rywalizację między pięcioma drużynami z grupy “E”. Pomimo równego zaangażowania do gry, niektórym drużynom brakowało doświadczenia i ogrania.

Trzy zespoły wyraźnie wybijały się jako liderzy grupy: pluton 1 Kompanii Prewencji II (10 pkt), pluton 2 Kompanii Prewencji I (9 pkt) oraz pluton 4 Kompanii Prewencji IV (7 pkt). Mimo napiętej atmosfery na parkiecie, Sędzia spotkania, st.asp. Dariusz Jaworski , skutecznie łagodził emocje, stosując kolorowe kartoniki. Z uwagi na imponującą liczbę zdobytych goli, Sędzia Turnieju będzie miał niełatwe zadanie we wskazaniu Króla Strzelców  na zakończenie zawodów.

Gratulacje należą się zwycięzcom tej grupy za awans do kolejnych etapów turnieju. Ich zaangażowanie i umiejętności na boisku zasługują na uznanie. Teraz gdy emocje związane z grupowymi rozgrywkami opadną, drużyny mogą skoncentrować się na przygotowaniu do dalszych wyzwań, które czekają w kolejnych fazach turnieju.