Eskortowali rodzącą kobietę do szpitala.

Policjanci kompanii I krakowskiego Oddziału Prewencji Policji eskortowali samochód, którym przewożona była rodząca kobieta.

Dziś (19.05) ok. godz.16.45 policjanci kompanii I patrolowali centrum Krakowa. Dzień jak co dzień o tej porze. Wzmożony ruch samochodowy, remonty i przebudowa kluczowych ulic Krakowa, które powodują zatory drogowe. Dla kierowców to codzienna zmora.Jednym z takich ulicznych korków przemieszczali się pojazdem służbowym policjanci kompanii I. Nagle z poprzedzającego auta wysiadł roztrzęsiony mężczyzna, krzycząc, że jego żona zaczyna rodzić. Decyzja mogła być tylko jedna. mł.asp. Marcin Nawrocki użył sygnałów uprzywilejowania i rozpoczął pilotaż pojazdu do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Kopernika. Po kilku minutach sprawnie i bezpiecznie dotarli do szpitala, a kobieta została przekazana w ręce medyków.