II TURNIEJ W KRĘGLE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO NSZZ POLICJANTÓW WOJ. MAŁOPOLSKIEGO

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP w Nowym Targu we współpracy z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów woj. małopolskiego ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów sportu na II Turniej w Kręgle o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego. Wydarzenie odbędzie się w dniu 15 marca 2024 roku w godzinach od 18.00 do 22.00 w renomowanym lokalu Zadyma w Szaflarach.

Impreza, której celem jest integracja oraz wspólna rywalizacja, przewiduje liczne atrakcje dla uczestników. W ramach turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn, a także ciepły posiłek dla wszystkich uczestników.

Szczegóły;

  • 15 marca 2024 roku w godzinach od 18.00 do 22.00
  •  udział w turnieju z zespołem czteroosobowym,
  • zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12 marca i można je przesłać drogą mailową na adres nszzp.nowytarg@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 883 934 074,
  •  liczba miejsc jest ograniczona !!!
  •  wszelkie pytania dotyczące turnieju oraz szczegółowych informacji, udzieli koordynator imprezy, kol. Mariusz Hyrczyk pod numerem telefonu 883 934 074,
  • koszt udziału w turnieju dla członków NSZZ Policjantów wynosi 20 złotych od osoby, natomiast dla osób niezrzeszonych – 40 złotych od uczestnika.

Turniej to doskonała okazja nie tylko do aktywnego spędzenia czasu, ale także do nawiązania nowych znajomości oraz wspólnej zabawy. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju, który zapowiada się nie tylko jako sportowe wydarzenie, ale także jako doskonała okazja do integracji środowiska policyjnego.

ZAPRASZAMY!!!