Już po raz czwarty pobiegną dla Tomka przez Paryż

 

05.09.2021 r. w miejscowości Paryż pod Krzeszowicami, odbędzie się akcja charytatywna zorganizowana przez fundację „Ósmy Dzień Tygodnia”. Już po raz czwarty w akcję włączył się Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie insp. Jarosław Nowak, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPKP woj. małopolskiego oraz policjanci.   Dochód uzyskany w trakcie trwania imprezy przeznaczony zostanie na leczenie byłego policjanta Oddziału Prewencji Policji w Krakowie – Tomka Warzechy. O Tomku możesz przeczytać  tutaj

Dla osób lubiących sportową rywalizację oraz aktywny styl życia przygotowano bieg uliczny na dystansie 12 km lub 6 km, a dla osób pracujących w formacjach mundurowych przewidziano bieg na dystansie 12 km „O Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie”. Oprócz konkurencji biegowych przygotowano m.in. duathlon (6 km bieg + 18 km rower), Nordic Walking 6 km oraz “CZERWONY BERECIK” – bieg z przeszkodami dla dzieci.

  • 11.00 biegi uliczne na dystansach 6 i 12 km (open i mundurowi), marsz Nordic Walking (6 km),
  • 12.00 duathlon (6 km bieg i 18 km rower),
  • 14.00 “Czerwony Berecik” bieg z przeszkodami dla dzieci,
  • zapisu na wybraną konkurencję można dokonać tutaj,
  • opłata startowa za każdą konkurencję 40,00 zł,

W ramach imprezy zaplanowano piknik na zakończenie lata wzbogacony o gry i zabawy, muzykę na żywo. Policjanci zaprezentują wyposażenie oraz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w służbie. Nie zabraknie oczywiście pysznego jedzenia. Zapraszamy do udziału w imprezie całe rodziny, a organizator gwarantuje wspaniałą zabawę i miło spędzoną niedzielę w pięknie położonej i malowniczej miejscowości Paryż.