KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE ZAPRASZA NA WOJEWÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

Z wielką radością zapraszamy Państwa na niezwykłe Wojewódzkie obchody Święta Policji, które odbędą się 15 lipca 2024 roku, począwszy od godziny 11.00.


W sercu Krakowa, na Rynku Głównym, od 11.00 do 14.30 będą Państwo mieli okazję podziwiać imponujący pokaz sprzętu i wyposażenia policyjnego. To niepowtarzalna szansa, aby z bliska przyjrzeć się nowoczesnym technologiom i narzędziom, które każdego dnia służą funkcjonariuszom. W trakcie pokazu będą Państwo mogli porozmawiać z policjantami, dowiedzieć się więcej o ich pracy oraz wysłuchać fascynujących opowieści z ich codziennej służby.

W tym samym czasie, na urokliwym Bulwarze Czerwieńskim, przygotowaliśmy wyjątkowy piknik dla najmłodszych. Czekają tam na dzieci pełne radości gry i zabawy, w których uczestniczyć będą małopolscy policjanci. To wspaniała okazja, aby dzieci mogły aktywnie spędzić czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie, w towarzystwie stróżów prawa.

Dla wszystkich pragnących jeszcze więcej wrażeń, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa małopolskiego przygotował dodatkowe atrakcje. Na specjalnym stanowisku z animatorkami dzieci będą mogły przemienić swoje twarze w kolorowe dzieła sztuki. Na najmłodszych czekać będą również kolorowe skręcane balony, które z pewnością wywołają uśmiechy na ich twarzach. Ponadto, zapraszamy na bezpłatny godzinny rejs statkiem po Wiśle. Rejsy będą odbywały się w dwóch turach: o godzinie 13.30 oraz 14.45. Zapisy są obowiązkowe, a prowadzi je Grzegorz Gubała, pod numerem telefonu 507 121 138.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania, poznania tajników pracy małopolskich policjantów oraz spędzenia niezapomnianego dnia pełnego atrakcji i wrażeń.