T-Mobile modernizuje swoją sieć

 

Popularność usług telekomunikacyjnych nigdy nie była tak duża jak obecnie. Klienci T-Mobile częściej korzystają z Internetu w telefonie, dłużej rozmawiają. Wspierając rozwój 4G/LTE i 5G T- Mobile optymalizuje  sieć, równocześnie wygaszając starą technologię, jaką staje się 3G, zastępując ją sieciami nowszych generacji.

Dlatego też, od 26 września 2022 r. T-Mobile rozpoczyna sukcesywne wyłączenia sieci 3G na terenie całej Polski. 

Co zyskają Klienci z wprowadzanych zmian:

  • szybsza transmisja danych
  • lepsza jakość połączeń
  • większa pojemność sieci

Szczegółową mapę obszarów wraz z terminami wyłączenia pasma 3G w sieci T-Mobile znajdziecie Państwo w linku:

MAPA

Wyłączenie technologii 3G nie powoduje zauważalnych różnic dla użytkowników kart SIM M2M, co wykazały testy przeprowadzone w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski. Więcej informacji na stronie: https:  WWW

Co zyskujesz z modernizacji sieci 4G/LTE i 5G:

  • wzrost prędkości przesyłania danych,
  • lepszą jakość połączeń głosowych dzięki technologii VoLTE i VoWiFi,
  • możliwość używania sieci LTE do połączeń głosowych i SMS,
  • możliwość korzystania z WiFi dowolnego operatora do połączeń głosowych, SMS, MMS.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu;

Andrzej Mruczek

pn.-pt.  8:30-15:00

47 83 57 576