KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI NOMINOWANY W KONKURSIE „MISTRZ MOWY POLSKIEJ”

Z ogromnym zaskoczeniem, ale i dumą gen. insp. Jarosław Szymczyk przyjął nominację w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Mowy Polskiej”. To wielki zaszczyt także dla 100 tysięcy polskich funkcjonariuszy i pracowników. Ze względów epidemicznych tegoroczna, publiczna autoprezentacja odbywa się w Internecie, gdzie czytelnicy i radiosłuchacze wskazują swoich faworytów. Zdobywca największej liczby głosów otrzyma tytuł Mistrza Mowy Polskiej Vox Populi. Głosowanie trwa do 5 listopada 2020 r.

Głosować można na stronie internetowej programu http://www.mistrzmowy.pl/2020/10/13/glosowanie-2020/ (raz na dobę z jednego adresu IP), wysyłając kartkę pocztową z nazwiskiem kandydata na adres: Sekretariat Programu Mistrz Mowy Polskiej, al. Prymasa Tysiąclecia 46/321, 01-242 Warszawa lub sms – szczegóły wkrótce.

9 listopada br., podczas Gali Finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie, Jury konkursu dokona wyboru laureatów – zdobywców tytułu Mistrza Mowy Polskiej.

Zachęcamy do głosowania!

(Biuro Komunikacji Społecznej KGP)