OD TRZECH LAT ZAKRĘCENI DLA BARTUSIA

 

Wielkie serca funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji po raz kolejny zakręciły się dla Bartusia, chłopca cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. 25 września br. przekazali 22 pełne worki plastikowych zakrętek.

Policjanci OPP Kraków kolejny rok z rzędu biorą udział w akcji  “Zakręć się dla Bartusia”. Nieprzerwanie od trzech lat akcję koordynuje sierż.szt. Małgorzata Dulińska policjantka i zaangażowany członek NSZZ Policjantów. To ona przez swoją osobowość i kreatywność angażuje kolejne osoby do wsparcia tej szlachetnej akcji. Środki uzyskane w ten sposób przez funkcjonariuszy pomogą w codziennej rehabilitacji i pielęgnacji chłopca. Każdy dzień życia Bartka to walka o poprawę jego stanu zdrowia.

Już po raz kolejny funkcjonariusze krakowskiego Oddziału Prewencji otrzymali wsparcie od koleżanek i kolegów z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie oraz Wydziału Kadr  Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Policjanci wspólnymi siłami zgromadzili 22 worki nakrętek, które dziś w godzinach porannych zostały przekazane przez Dowódcę Oddziału Prewencji Policji w Krakowie insp. Jarosława Nowaka panu Piotrowi ojcu Bartusia.

Mamy nadzieję, że wspólne zaangażowanie wielu policjantów pomoże, choć w niewielkim stopniu ulżyć finansowo rodzicom Bartusia oraz sprawi, że na twarzy chłopca, chociaż na chwilę zagości uśmiech. Dziękujemy wszystkim aktywnie biorącym udział w akcji ” Zakręć się dla Bartusia”.