OFERTA SPECJALNA DLA CZŁONKÓW NSZZ POLICJANTÓW NA SĄDECKĄ JESIEŃ KULTURALNĄ ’23

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Nowym Sączu ma zaszczyt ogłosić specjalną ofertę dla  członków w przededniu rozpoczęcia Sądeckiej Jesieni Kulturalnej ’23. To wyjątkowe wydarzenie kulturalne jest doskonałą okazją do wzbogacenia swojego życia artystycznego i kulturalnego, dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję.

Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w Sądeckiej Jesieni Kulturalnej ’23, która odbędzie się w okresie od 9 września do 9 października. To wyjątkowy festiwal, który oferuje szeroki wachlarz artystycznych doświadczeń, w tym spektakle teatralne, koncerty, kabarety oraz stand-up.

Lokacje wydarzeń:

  • Wydarzenia festiwalowe odbywać się będą w Miejskim Ośrodku Kultury oraz w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. To znaczy, że będziesz mógł/mogła cieszyć się sztuką zarówno w kameralnej atmosferze jak i pod gołym niebem w otoczeniu przyrody.

Oferta:

  • repertuar festiwalu znajdziesz tutaj
  • bilety na każde wydarzenie artystyczne są naliczane z upustem 50% od ceny regularnej.

To znaczy, że możecie cieszyć się niezapomnianymi występami, koncertami, spektaklami i innymi wydarzeniami kulturalnymi za połowę ceny!

Jak skorzystać z oferty:

  • Proszę kontaktować się z Przewodniczącym ZT NSZZ Policjantów przy KMP Nowy Sącz Jakubem Mółką –

47 833 4508, 534 100 606

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wzbogacenie swojego życia kulturalnego i artystycznego. Sądecka Jesień Kulturalna ’23 to doskonały moment, aby czerpać radość z sztuki i kultury w towarzystwie innych miłośników.