Podwyżka w stopniu – podpisana
10/02/2022
Podwyżka w stopniu. Rozporządzenie MSWiA dotyczące podwyżek w 2022 roku podpisane.
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 6 lutego 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych zasad otrzymywania i wysokości uposażenia zasadniczego policjantów, dodatków do uposażenia oraz ustalania wysługi lat, od której jest uzależniony wzrost uposażenia zasadniczego.
Czytaj akt prawny: tutaj
Zobacz również
NOWE OBOSTRZENIA OD 20 MARCA W CAŁEJ POLSCE
17/03/2021
NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ ODSZEDŁ MŁ. ASP. PAWEŁ PACOCHA
14/09/2021