SZKOLENIE FUNKCJONARIUSZY ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W KRAKOWIE NA LODOWISKU W KRYNICY-ZDROJU

Policjanci V kompanii Oddziału Prewencji Policji w Krakowie przygotowują się do zapewnienia bezpieczeństwa podczas nadchodzącego Turnieju Finałowego Pucharu Polski w Hokeju na lodzie. Szkolenie, które odbyło się 20 grudnia, skupiło się na strategicznych działaniach w kontekście wydarzenia sportowego planowanego na dni 28-30 grudnia w Krynicy-Zdroju.

W turnieju, gdzie o prestiżowe trofeum zawalczą zespoły GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, GKS Tychy i JKH GKS Jastrzębie, funkcjonariusze skoncentrowali swoje wysiłki na precyzyjnie zaplanowanych scenariuszach. Długoletnie doświadczenie w taktyce działań na obiektach sportowych umożliwia im szybką reakcję na ewentualne zagrożenia, co stanowi kluczowy element zagwarantowania bezpieczeństwa publicznego.

Oddział Prewencji Policji w Krakowie od lat doskonali swoje umiejętności, zapewniając bezpieczeństwo i gotowość do natychmiastowej interwencji w przypadku potrzeby. Ich przygotowanie stanowi solidną podstawę dla skutecznych działań mających na celu ochronę uczestników wydarzenia i zapewnienie spokoju podczas tej sportowej rywalizacji.

zdjęcia: Łukasz Ł