Za Kulisami Munduru: I Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji

05.01.2024 roku miała miejsce inauguracja I Turnieju w piłce nożnej halowej o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Wydarzenie przyciągnęło uwagę licznych uczestników i kibiców, tworząc atmosferę rywalizacji i sportowej pasji.

Insp. Jarosław Nowak nie tylko wprowadził inicjatywę turnieju, ale także osobiście zaangażował się w organizację, przekładając swoje zamiłowanie do sportu na praktyczne działania. Jego determinacja sprawiła, że do udziału w turnieju zgłosiło się aż 25 drużyn piłkarskich, reprezentujących każdy pododdział Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. To znak, że inicjatywa Dowódcy spotkała się z entuzjastycznym odzewem wśród funkcjonariuszy, którzy z radością przyjęli szansę na sportową rywalizację. Wszystkie spotkania piłkarskie podczas turnieju będą rozgrywane pod czujnym okiem nieprzejednanego, lecz sprawiedliwego sędziego — st. asp. Dariusza Jaworskiego z Zespołu Szkolenia OPP. Jego doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantują uczestnikom, że rozstrzygane sytuacje na boisku będą traktowane z pełnym zrozumieniem dla zasady fair play.

W pierwszym dniu turnieju rozegrano pięć spotkań piłkarskich w ramach grupy C. Zawodnicy pokazali wysoki poziom umiejętności piłkarskich, dając kibicom wiele emocji i widowiskowych momentów. W atmosferze rywalizacji fair play drużyny starały się zdobyć prestiżowy tytuł zwycięzcy pierwszego dnia turnieju. Zwycięska ekipa Plutonu 3 Kompanii Prewencji III cieszyła się z sukcesu, a przegrani mieli okazję do wyciągnięcia wniosków i przygotowania się do kolejnych spotkań.

Podczas inauguracji turnieju, Dowódca Oddziału Prewencji Policji insp. Jarosław Nowak z dumą obserwował zmagania drużyn, widząc, jak jego pomysł przekształcił się w dynamiczną i emocjonującą imprezę sportową. Inicjatywa ta nie tylko sprzyja współzawodnictwu, ale także umożliwia funkcjonariuszom wspólne przeżycie chwil sportowej pasji, wzmacniając jednocześnie ducha zespołowego wśród pracowników Oddziału Prewencji Policji.

Kolejne dni i tygodnie turnieju przyniosą pewnie równie emocjonujące pojedynki, a zwycięski pododdział ostatecznie podniesie Puchar Dowódcy. Szczegóły wkrótce…

zdjęcia: Paweł K