ZA KULISAMI MUNDURU: Pluton Wsparcia Taktycznego zdobywa Puchar Dowódcy !!!

26 marca br. w Oddziale Prewencji Policji w Krakowie panowała niezwykła atmosfera współzawodnictwa sportowego. Od godzin porannych rozgrywano zacięte pojedynki w ramach turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.

W pierwszej kolejności, w ramach półfinałów, na boisku stanęły naprzeciwko siebie reprezentacje: Plutonu Wsparcia Taktycznego kontra Pluton 3 Kompanii 3 oraz Pluton I Kompanii I kontra Pluton 1 Kompanii II. Były to starcia pełne emocji, gdzie zawodnicy dawali z siebie wszystko, by awansować do finału. Po wyrównanych i intensywnych spotkaniach piłkarskich, do finału turnieju awansowały drużyny Plutonu Wsparcia Taktycznego oraz Plutonu I Kompanii II. Natomiast o trzecie miejsce w zawodach zawalczyły zespoły Plutonu III Kompanii III i Plutonu I Kompanii I, gdzie po zaciętej walce trzecie miejsce przypadło drużynie Plutonu I Kompanii I.

W finałowym meczu, który przyciągnął uwagę wszystkich obecnych, panowała niezwykła atmosfera. Spotkanie było pełne napięcia, a na boisku padł prawdziwy grad bramek. Obie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom sportowy, a zawodnicy walczyli o każdą piłkę. Mecz był niezwykle wyrównany, a kibice mogli oglądać widowisko na najwyższym poziomie. Decydujący moment nadszedł 30 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego, kiedy to reprezentant Plutonu Wsparcia Taktycznego zdobył piątą i jednocześnie zwycięską bramkę, ustalając wynik spotkania na korzyść swojego zespołu. To zwycięstwo przyniosło ogromną radość drużynie oraz kibicom, którzy gorączkowo wspierali swoich ulubieńców przez cały mecz, a także uczyniło Pluton Wsparcia Taktycznego zdobywcą Pucharu Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.

Po krótkiej przerwie, która dała uczestnikom możliwość ochłonięcia po intensywnych emocjach na boisku, przystąpiono do uroczystej dekoracji zawodników. Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, inspektor Jarosław Nowak, osobiście udekorował zawodników trzech drużyn medalami brązowymi, srebrnymi i złotymi, podkreślając ich zaangażowanie i wysiłek w walce o zwycięstwo. W uznaniu wysokich umiejętności strzeleckich puchar Króla Strzelców został wręczony st. post. Oskarowi Baranikowi, który w całym turnieju zdobył 21 niesamowitych goli dla swojej drużyny. Niezwykle ważnym elementem turnieju był również sprawiedliwy arbitraż, który zapewnił uczciwość i równość szans wszystkich drużyn. Dlatego też asp. Dariusz Jaworski został uhonorowany za rzetelność i sprawiedliwe sędziowanie wszystkich spotkań w ramach turnieju.

Przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, we współpracy z marką #holdtheline, także wzięli udział w ceremonii, wręczając nagrody indywidualne reprezentantom Plutonu Wsparcia Taktycznego. Zwycięzcy zostali uhonorowani voucherami wartości 1000,00 zł każdy, które mogą wykorzystać na zakup wyposażenia z oferty marki #holdtheline.

Na zakończenie ceremonii, uroczysty moment wręczenia zwycięzcom Pucharu Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie osobiście zarezerwował Dowódca — inspektor Jarosław Nowak. Puchar, symbol triumfu i zaangażowania, został podniesiony przez zwycięską drużynę, Plutonu Wsparcia Taktycznego, czemu towarzyszyła fala aplauzu i okrzyków gratulacji, które brzmiały jak hymn zwycięstwa.

zdjecia: Paweł K

 

ZDOBYWCY PUCHARU DOWÓDCY ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W KRAKOWIE

 

ZDOBYWCY 2 MIEJSCA W TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR DOWÓDCY ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W KRAKOWIE
ZDOBYWCY 3 MIEJSCA W TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR DOWÓDCY ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W KRAKOWIE