ZA KULISAMI MUNDURU: Kto zdobędzie tytuł mistrza?

Zbliżają się wielkie emocje na boisku hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Już niebawem, 26 marca 2024 roku, odbędą się długo wyczekiwane finały turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.

To będzie dzień pełen sportowych zmagań, pasji i rywalizacji, który przyciągnie uwagę  fanów futbolu. Finały obiecują być widowiskiem pełnym niezapomnianych akcji, zaciętych pojedynków i sportowej pasji na każdym kroku. Po intensywnych eliminacjach przyszedł czas na decydującą fazę turnieju, w której o zwycięstwo powalczą najlepsze drużyny. Który zespół okaże się najmocniejszy? Kto sięgnie po Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie?

W finałowej fazie turnieju zobaczymy cztery zespoły, które przez wiele tygodni walczyły o awans do tego prestiżowego etapu. Pluton Wsparcia Taktycznego, pluton 3 Kompanii III, Pluton 1 Kompanii II oraz Pluton 1 Kompanii I — każda z tych drużyn już teraz zapowiada, że nie zamierza łatwo oddać walki o tytuł mistrza. Nie może Was zabraknąć na trybunach, aby wspólnie przeżywać te niezwykłe chwile i dopingować Waszych ulubionych zawodników! Czekają nas emocje, których nie można przegapić! Bądźcie gotowi na niesamowite widowisko, które zapisze się na długo w historii sportu Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.