ZASZALEJ NA STOKU Z ZARZĄDEM WOJEWÓDZKIM NSZZP MAŁOPOLSKA

Od 12 lutego do 28 lutego br. zostały poluzowane obostrzenia związane z epidemią wirusa Covid-19 w Polsce. W ścisłym reżimie sanitarnym otwarto m.in. kina, teatry, hotele, wznowiony amatorski sport na świeżym powietrzu. Co za tym idzie, czynne są również stoki narciarskie.

Każdy z nas marzy o powrocie do normalności – do czasu sprzed epidemii, gdzie nie nosiliśmy masek, mogliśmy iść do kina, do aquaparku czy na siłownie. Proste czynności, których na co dzień nie zauważaliśmy – dzisiaj oddalibyśmy wiele za szczyptę tamtych dni. Dzięki bystremu oku, zaangażowaniu oraz altruistycznej postawie Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa małopolskiego fani białego szaleństwa mają okazję poczuć, jakby się cofnęli w czasie o ponad rok. Specjalnie dla policyjnych związkowców Zarząd Wojewódzki wynegocjował karnety w promocyjnej cenie na największą stację narciarską na Podhalu – Kotelnica Białczańska. Piękna, słoneczna pogoda, dodatnia temperatura oraz idealnie naśnieżony stok to wspaniałe warunki, aby rozładować nadmiary energii, która kumulowała się przez wiele miesięcy. Na stoku nie mogło zabraknąć również policjantów na służbie, którzy czuwają nad bezpieczeństwem oraz egzekwują przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Karnety w dalszym ciągu do nabycia w sekretariacie Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa małopolskiego ul. Mogilska 109 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!

oprac. M Staruch

źródło: nszzp-malopolska.pl