Życzenia świąteczno-noworoczne Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie

Tradycją Oddziału Prewencji Policji w Krakowie oraz Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP i SPKP jest coroczna organizacja spotkania opłatkowego dla policjantek, policjantów i pracowników Policji.
Świątecznie przystrojona sala, z błyszczącą choinką oraz wykwintnym wigilijnym menu tworzyła niepowtarzalny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku z powodu sytuacji epidemicznej w Polsce i na świecie oraz w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich nie spotkamy się w większym gronie, by życzyć sobie Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
Z nadzieją na lepsze jutro Życzenia Świąteczno – Noworoczne przekazuje policjantkom, policjantom i pracownikom Policji Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie insp. Jarosław Nowak.

Policjantki, policjanci i pracownicy

Oddziału Prewencji Policji w Krakowie

Małymi krokami zbliżamy się do końca 2020 roku, który pod względem służbowym postawił przed nami wiele nowych wyzwań. W mojej ocenie jako jednostka zrealizowaliśmy stawiane nam zadania. Za co dziękuję.

W imieniu dowództwa oddziału w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia życzę Wszystkim zdrowia, bo to w tej chwili najważniejsze. Radosnych, spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Życzę wszystkiego najlepszego w nowym 2021 roku.

Dowódca

Oddziału Prewencji Policji w Krakowie

insp. Jarosław Nowak